شارژ کپسول آتش نشانی *ماهان گستر همگام

شارژ و فروش انواع کپسول های آتش نشانی

شارژ کپسول آتش نشانی شرکت ماهان گستر همگام

توسط افراد متخصص و دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد که حین اجرای شارژ کپسول آتش نشانی، تمام نکات ایمنی در نظر گرفته می شود. کپسول آتش نشانی یکی از دیگر از تجهیزات کاربردی مرتبط با اقلام ایمنی است که مراکز و ساختمان های مختلف مکلّف به خرید کپسول های آتش نشانی هستند که بتوانند در صورت وقوع حوادث آتش سوزی، از مزایای کپسول آتش نشانی استفاده نمایند. با توجه به اینکه کپسول های آتش نشانی نیاز به شارژ مجدد دارند، برای خدمات  شارژ کپسول آتش نشانی در تهران بهتر است که به مراکز معتبر مراجعه نمائید که تمام نکات ایمنی رعایت می شود. مرکز خدمات ایمنی ماهان گستر همگام تهران نیز به عنوان یکی از مجموعه های فعال در زمینۀ فروش و شارژ انواع کپسول آتش نشانی در تهران و کرج فعالیت می کند. بنابراین پیش از مراجعۀ حضوری می توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمائید و پس از هماهنگی های لازم به کارگاه شارژ کپسول های آتش نشانی مراجعه نمائید.

تست هیدرواستاتیک کپسول آتش نشانی شات پلاست
تست هیدرواستاتیک چیست
مراحل انجام تست هیدرواستاتیک

ارائه خدمات شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

وجود کپسول آتش نشانی در آپارتمان و محل کار امری ضروری است. هرساله آتش سوزی خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری با خود به همراه دارد. کپسول آتش نشانی co2 یکی از پرکاربردترین مهارکننده‌هایی است که در اماکن اداری و تجاری استفاده می‌شود. اما وجود آن به تنهایی به منزله جلوگیری از وقوع آتش سوزی و مهار آن نیست! بلکه نظارت و شارژ کپسول آتش نشانی co2 برای اطمینان از حفظ امنیت و جلوگیری از تشدید آتش‌سوزی بسیار حائز اهمیت است.

اگر از زمان شارژ کپسول آتش نشانی اطلاعی ندارید یا از زمان خرید کپسول تا به امروز، آن را بررسی و نگهداری نکرده‌اید، خدای ناکرده ممکن است تمام کسب و کار یا محل سکونت شما به‌سرعت شعله‌ور شود. زیرا کپسول آتش نشانی نیازمند تعمیر یا تعویض بوده اما شما از این اتفاق مطلع نبودید. برای جلوگیری از این سناریو، می‌توانستید با بررسی دوره‌ای مهارکننده خود، از شارژ بودن یا نبودن کپسول مطمئن شوید و همچنین اگر نیاز به تعویض و یا تعمیر بود سریعاً اقدام می‌کردید.

همان‌طور که خودروی شما نیاز به تعمیر و نگهداری دارد تا بتوانید مطمئن رانندگی کنید و حادثه‌ای برای شما و اطرافیانتان رخ ندهد، کپسول‌های آتش نشانی نیز برای داشتن بهترین عملکرد در شرایط اضطراری و جلوگیری از خسارات آتش‌سوزی، نیازمند تعمیر و نگهداری هستند.

لوازم ایمنی، کلاه و آتش نشانی
شارژ و فروش انواع کپسول‌های آتش نشانی تهران

شارژ کپسول آتش نشانی و انواع مواد اطفا حریق :

با توجه به کاربرد متفاوت کپسول های آتش نشانی و با توجه به متفاوت بودن مواد در حال احتراق ، مواد اطفاء کننده نیز متفاوت می‌ باشند. پنج نوع مواد اطفاء کننده با کاربرد متفاوت در خاموش‌ کننده‌ های ذیل وجود دارد :

 • خاموش‌ کننده‌ های محتوی آب
 • خاموش‌ کننده‌ های محتوی پودر
 • خاموش‌ کننده های محتوی گاز
 • خاموش‌ کننده‌ های محتوی کف
 • خاموش‌ کننده‌ های محتوی مواد هالوژنه
 • خاموش‌ کننده‌ های مواد شیمیایی مرطوب
 • خاموش‌ کننده‌ های دی‌ اکسید کربن
 • سرویس به تمامی نقاط استان تهران
 • قیمت مناسب و کیفیت عالی
 • مشاوره و کارشناسی رایگان
 • بررسی کارآیی خاموش کننده و ارائه لیست تعمیرات
 • تعمیر و تعویض انواع متعلقات شامل شیلنگ، نازل، فشارسنج و انواع شیرآلات
 • تعویض و شارژ مجدد مواد اطفا کننده
 • تست هیدرواستاتیک سیلندر خاموش کننده
 • نگهداری و شارژ منظم خاموش کننده
 • ارائه گارانتی مورد تائید سازمان آتش نشانی
 • عقد قرارداد با انواع ارگانهای دولتی، خصوصی، کارخانجات، انبارها، مجتمعهای درمانی، اداری، تجاری، مسکونی و آموزشی.
شارژ کپسول آتشنشانی تهران فروش و شارژ کپسول آتشنشانی
شارژ کپسول آتشنشانی تهران کرج

شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز

چک کردن شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز برای عملکرد درست آنها در مواقع اضطراری امری حیاتی است. همه ما دوست داریم کپسول‌های آتش‌نشانی را محصولی دائمی فرض کنیم اما داستان‌های زیادی از افراد گوناگون شنیده شده که در مواقع اضطراری کپسول آتش نشانی به دلیل عدم نگهداری مناسب و شارژ نشدن به‌خوبی عمل‌نکرده است، هرچند که قبلاً از آنها استفاده نشده است. یک کپسول آتش نشانی باید طبق دوره‌های مشخص و معین به لحاظ عملکرد، به‌خوبی بررسی شود تا در مواقع لزوم بتوان از آن استفاده کرد.

قیمت اتحادیه شارژ کپسول آتش نشانی 1400

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بسیار متغیر می باشد؛ چرا که نوع کپسول های خاموش کننده، ظرفیت ، وزن و …. آن ها با یکدیگر تفاوت بسیاری دارد اما به طور کلی می توان گفت که برای انجام این فرایند بسیار خطیر بهتر است که به مراکز معتبر مراجعه کنید.
پیشنهاد ما با شما عزیزان شرکت ماهان گستر همگام می باشد؛ چرا که مورد تایید کلیه اتحادیه ها می باشد و با قیمت شارژ کپسول آتش نشانی مقرون به صرفه هم می تواند پاسخ گوی نیاز های شما باشد.

در فرایند و خدمات شارژ کپسول آتش نشانی شرکت ماهان گستر همگام همانند خدمات فروش کپسول آتش نشانی نیز دارای محاسن و مزایای منحصربه‌فردی است. شرکت ایمنی و آتش نشانی ماهان گستر همگام در فرایند شارژ کپسول‌های آتش نشانی از مرغوب‌ترین مواد استفاده می‌کند.

شرکت ماهان گستر همگام در زمینه‌های زیر نیز مشاوره رایگان و ویژه‌ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است:

شرکت ایمنی و آتش نشانی ماهان گستر همگام  با سال ها فعالیت در زمینه تجهیزات آتش نشانی و بکار گیری نیروهای متخصص و مجرب آماده ارائه مشاوره به مشتریان خود می‌باشد. ماهان گستر همگام باتجربه‌ای که در زمینه ایمنی و اطفا حریق دارد، به‌عنوان یکی از معتبرترین و پیشروترین شرکت‌های داخلی در زمینه تولید و مشاوره شناخته شده است. همچنین این شرکت توانسته گام‌های مؤثری در ایمن‌سازی محیط کار و زندگی نیز بردارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است که با ما تماس بگیرید.

باما در ارتباط باشید

تلفن: 02133500154 |  02133500469  | 09013740116  | 09126081171

شرکت ماهان گستر همگام فروش و شارژ کلیه کپسول های آتش نشانی , تجهیزات آتش نشانی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید