شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

شارژ کپسول آتش نشانی در مناطق مختلف تهران

شارژ کپسول آتش نشانی یکی از خدمات پر کاربردی است که تقریبا می توان گفت با تمام صنایع به صورت مستقیم در ارتباط می باشد.شارژ کپسول خاموش کننده در تمام مناطق تهران با تاییدیه از سازمان آتش نشانی و اداره اماکن و اتحادیه آتش نشانی صورت می گیرد.انواع زیادی از این کپسول‌ها وجود دارند که هرکدام اصول مشخصی برای شارژ شدن دارند. شارژ کپسول آتش‌نشانی در تهران توسط مراکز شارژ کپسول آتش نشانی و خدمات ایمنی انجام می‌شود. شرکت ماهان گستر همگام با در اختیار داشتن دستگاه های مجهز شارژ کپسول آتش نشانی آماده ارائه خدمت و عقد قرارداد با کارخانه ها، ساختمان ها، شرکت های اداری-تجاری و … می باشد.

مراکز مجاز شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در تمام مناطق تهران 

شارژ کپسول آتش نشانی در همه  مناطق شمال و شرق غرب و جنوب تهران برای تمام مجموعه ها از جمله بیمارستان ها ، هتل ها ، مراکز تجاری ، اداری ، پمپ بنزین ها  و … انجام می شود. همچنین مجموعه ما این افتخار را دارد ؛ خدمات شارژ کپسول آتش نشانی در کرج نیز آماده ارائه خدمت رسانی است.

خدمات شارژ کپسول آتش نشانی شامل؛ شارژ انواع کپسول آتش نشانی در تهران

تلفن: 02133500154 |  02133500469  | 09013740116  | 09126081171

ارائه دهنده برترین خدمات ایمنی، آتش نشانی و آزمایشگاه در تهران فروش تجهیزات اعلام و اطفای حریق، کپسول های آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی، شارژ خاموش کننده آتش نشانی، اعلام حریق، اطفاء حریق،شات پلاست، تست هیدرواستاتیک

مجوز رسمی از اتحادیه آتش نشانان تهران

تجهیزات آتش نشانی خرید و قیمت بهترین انواع تجهیزات آتشنشانی
تجهیزات آتش نشانی

شرکت ماهان گستر همگام

با سابقه طولانی مدت در  زمینه شارژ و فروش کپسول های آتش نشانی و با دارا بودن استانداردهای لازم و کیفیت بالا در این زمینه شارژ کپسول آتش نشانی در تهران و کرج را  انجام می دهد.شارژ کپسول آتش نشانی به مجموعه ای از فعالیت ها که بر روی کپسول انجام می شود تا از صحت عملکرد آن در طول مدت زمان تعیین شده اطمینان حاصل شود را گویند. شرکت ماهان گستر همگام  اطفا در زمینه شارژ کپسول آتش نشانی در تمامی مناطق تهران با ارگان ها و سازمان های خصوصی و دولتی زیادی همکاری داشته است. شرکت ماهان گستر همگامدر زمینه شارژ  و فروش انواع کپسول های آتش نشانی شارژ انواع خاموش کننده ها و تجهیزات اعلام و اطفاء حریق فعالیت گسترده ای دارد.علاوه بر شارژ به موقع انواع کپسول آتش نشانی نکات دیگری را نیز در طول مدت نگه داری از آن ها می بایست رعایت کرد.و آن جای درست نگه داری که در مواقع خطر قابل دسترسی آسان و سریع است.

 • قیمت مناسب
 • خدمات پس از نصب و یا فروش
 • بیمه و گارانتی محصولات.
 • ارائه محصولات دارای استاندارد جهانی و  سازمان آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی

انواع کپسول آتش نشانی

کپسول‌های آتش‌ نشانی به‌گونه‌ای طراحی شده است که هر نوع از آنها نوع خاصی از آتش‌سوزی را مهار کند. انواع کپسول‌های آتش نشانی رایج شامل ۵ نوع است:

 • خاموش‌کننده‌های آبی
 • خاموش‌کننده‌های کف یا فوم
 • خاموش‌کننده‌های پودری
 • خاموش‌کننده‌های دی‌اکسیدکربن
 • خاموش‌کننده‌های هالوژنه
 • خاموش‌کننده‌های شیمیایی سرد

شارژ کپسول آتش نشانی در تهران چگونه انجام می شود

طبق ضوابط آتش نشانی هر سال یکبار باید برای تمامی کپسول های آتش نشانی تست و شارژ مجدد صورت گیرد از این رو هنگامی که تاریخ شارژ روی خاموش کننده شما به پایان می رسد و یا یکبار از آن استفاده کرده اید بایستی اقدام به شارژ مجدد آن نمایید.

مراکز شارژ بسیار وجود دارد، باید توجه داشت که لیست قیمت شارژ خاموش کننده آتش نشانی در همه مراکز شارژ کپسول آتش نشانی تهران باید یکسان باشد و این قیمت ها را اتحادیه شارژ کپسول آتش نشانی تهران بر اساس استفاده از مواد درجه یک تعیین می کند.

کپسول های آتش نشانی در هر نوعی که باشند از موادی در درون مخزن خود برخوردار هستند که این مواد با هر بار استفاده و همچنین گذشت زمان به مرور کمتر و بی کیفیت تر میشوند که از این رو باید به صورت دوره ای شارژ شوند. شارژ کپسول آتش نشانی به تخصص و همچنین تجربه در این زمینه نیاز دارد زیرا امروزه انواع مختلفی از کپسول های آتش نشانی تولید شده اند که هر یک از مواد خاصی برای مهار آتش برخوردار بوده و همچنین نحوه شارژ آنها نیز متفاوت میباشد. شارژ کپسول آتش نشانی باید به صورت اصولی انجام شود که این کار به تجربه بالایی نیاز دارد.

چه زمانی از کپسول آتش نشانی استفاده می‌کنیم؟

خدمات شارژ کپسول آتش نشانی یکی از نکاتی بسیار مهم می باشد که نیازمند آن است که هر چند وقت یک بار این کار انجام شود. هر کپسول اطفا حریق دارای دستگاه های شارژ مختلفی است که وظیفه انجام آن بر عهده متصدی دستگاه می باشد. عملیات تست و بازدید هر کپسول روش های مخصوص خود را دارد و نحوه آنها با یکدیگر متفاوت است. از کپسول‌های آتش‌نشانی و خاموش‌کننده‌ها برای خاموش کردن و مهار کردن آتش‌سوزی‌های کوچک استفاده می‌شود. آتش‌سوزی‌های بزرگ با کپسول‌های آتش‌نشانی مهار نمی‌شوند. کپسول‌های آتش نشانی قابل حمل و کوچک هستند؛ بنابراین قابلیت جابه‌جایی دارند. این کپسول‌ها برای منازل و فضاهای کوچک اداری و فضاهای مشابه مناسب هستند.

شات بلاست و رنگ کوره ای

نکات مهم در شارژ کپسول آتش نشانی در تهران 

به این نکته حتما توجه داشته باشید که کپسول های آتشنشانی باید سالی یکبار شارژ مجدد شوند و نمیتوان با یک بار شارژ تا سالها از آنها استفاده نمود. برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که چه زمان باید نسبت به شارژ اقدام کنید میتوانید به کارت موجود بر روی کپسول مراجعه نمایید و بر اساس آن و تاریخ شارژ قبلی شارژ را انجام دهید. این نکته را حتما بخاطر بسپارید که اگر حتی یکبار هم در طول سال از کپسول استفاده کرده باشید باز هم نیاز است تا آنرا مجددا شارژ کنید و اینگونه نباید تصور کنید که در صورت عدم استفاده از کپسول نیازی به شارژ آن نیز وجود نخواهد داشت. کپسول های آتشانی را باید بعد از شارژ به‌صورت ماهانه بررسی کنید تا از سلامت کپسول ها اطمینان حاصل نمایید. به‌خصوص اگر کپسول ها در مکان هایی بسیار سرد و یا بسیار گرم قرار دارند حتما باید به‌صورت دوره ای و در عرض  کمتر از یک ماه مورد بازبینی قرار گیرند.

تست هیدرواستاتیک کپسول آتش نشانی در تهران

در هنگام شارژ حتما تست هیدرواستاتیک را برای خاموش کننده تان انجام دهید. تست هیدرواستاتیک روشی است که برای آزمایش و اطمینان از استحکام و نشت برای مخازن تحت فشار مانند خطوط لوله، سیستم های لوله کشی، سیلندرهای گاز، دیگ های بخار و تانکهای سوخت انجام می‌شود. در این تست با فشاری که دو برابر فشار عمل قدرت دارد، محفظه را بررسی می‌کنند. در نهایت،‌ یک گواهی سلامت فنی به شما تحویل داده می‌شود.

تست هیدرو استاتیک چیست؟

به عمل تست سیلندر های تحت فاشر که با استاندارد های مشخص انجام می شود را تست هیدرواستاتیک یا آزمایش کپسول آتش نشانی گویند. خطرات عدم این تست را می توان به احتمال منفجر شدن سیلندر دانست. در شرکت رایان اطفا این عمل مهم با دستگاه و طبق دستورالعمل تست هیدرواستاتیک صورت می پذیرد.

به دلیل فشار زیاد و خواص شیمیایی مواد داخل سیلندر های آتش نشانی هر چند سال یکبار می بایست جهت تست اقدام نمود. در ادامه استانداردها و مدت اعتبار این تست را شرح خواهیم داد.

تست هیدرواستاتیک

استاندارد تست هیدرواستاتیک

با توجه به نوع کپسول، استاندارد و روش تست مجزایی از یکدیگر وجود دارد. به طور مثال: سیلندر های co2 بدون درز مطابق با استاندارد 6792 و سیلندر های پودری و دستی مطابق با استاندارد 869صورت می پذیرد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت های بروز تست انواع سیلندر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدت اعتبار تست هیدرواستاتیک و زمان انجام آن

مدت اعتبار تست هر سیلندر با توجه به شرکت سازنده متفاوت می باشد ولی به طور کلی هر 2 یا 5 سال یک بار بسته به نوع کپسول می بایست اقدام به این تست نمود. پس از انجام تست گواهی تست سیلندر نیز به شما تقدیم خواهد شد.

زمان شارژ کپسول Co2

زمان شارژ خاموش کننده کربن دی اکسید بسیار مهم و با اهمیت است و زمان شارژ آن به صورت سالانه می‌باشد. اما شرایط دیگری هم شامل شارژ کپسول آتش نشانی co2 می‌شود که شما پس از هر بار مصرف نیز باید آن را شارژ کنید.شارژ کپسول آتش نشانی در  تهران هم انجام می شود و یکی از کار های پر اهمیت و حساس می باشد که باید توسط مراکز مجاز صورت پذیرد. مکانی که در آنجا خاموش کننده ها شارژ و تست می شوند کارگاه شارژ نامیده می شود که بایستی مجهز به دستگاه های مخصوص باشد. مواد مورد استفاده در کپسول ها باید از نوع درجه یک استفاده شود تا در عملکرد کپسول خللی ایجاد نگردد.

شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال در تهران

شارژ انواع کپسول ها تا حد بسیار زیادی شبیه به هم می باشند، اما مواد مورد استفاده در آن بسیار متفاوت و متنوع هستند. کپسول های بیوورسال نیز از این دسته مستثنی نیستند. به دلیل وارداتی بودن مواد کپسول های بیوورسال قیمت شارژ آن هم قیمت بالایی دارد و هم متغیر می باشد. تاریخ انقضاء تمامی کپسول ها اعم از پودر و گاز و آب و گاز و co2 یکساله می باشند اما کپسول های بیوورسال تا ۵ سال نیاز به شارژ مجدد ندارند که این خود یک حسن محسوب می شود. مواد مورد استفاده در این نوع خاموش کننده، سازگار با محیط زیست می باشد و هیچ آلودگی ای به جا نمی گذارد.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

همانطور که گفتیم مواد موجود در کپسول ها از نوع بیوورسال وارداتی می باشند پس هم قیمت بالایی دارند و هم نسبت به زمان متغیر می باشند. سازگار بودن این مواد با محیط زیست، بسیاری از توجه ها را به خود جلب کرده است. مواد این نوع خاموش کننده ها به‌صورت مایع می باشند. مزیت بعدی که می توان گفت این است که تاریخ انقضاء آن بر خلاف کپسول های دیگر که یکسال است، پنج ساله می باشد.

قیمت شارژ کپسول‌های آتش نشانی چقدر است؟

هزینه‌های شارژ و خرید کپسول‌های آتش نشانی وابسته به نوع و مقدار آن است. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی قیمت کپسول آتش نشانی از هزینه‌های آن مطلع شوید.همه‌ی خاموش کننده ها اعم از انواع مختلف آن مثل کپسول های پودری، فوم، گاز و مایع باید دارای یک سری ویژگیهای مشترک باشند تا بتوان از آنها برای اطفاء حریق استفاده نمود. یکی از این ویژگیها فشار داخل محفظه می‌باشد، که باید حدود 7atm یا 100psi باشد. علاوه بر این باید برد پرتاب حداقل بین 2 تا 7 متر باشد تا از نزدیکی بیش از حد به آتش هنگام عملیات اطفاء حریق جلوگیری شود. همه‌ی کپسول های آتش نشانی دارای درصد راندمان هستند. راندمان در خاموش کننده ها به مقدار باقی مانده از مواد داخل محفظه پس از استفاده از دستگاه می‌گویند. لینک مشاهده قیمت و تعرفه شارژ کپسول‌های آتش نشانی

شارژ کپسول در تمامی نقاط استان تهران

  • قیمت مناسب و کیفیت عالی
  • مشاوره و کارشناسی رایگان
  • بررسی کارآیی خاموش کننده آتش نشانی
  • تعمیر و تعویض انواع متعلقات شامل شیلنگ، نازل، فشارسنج و انواع شیرآلات
  • تعویض و شارژ مجدد مواد اطفا کننده
  • تست هیدرواستاتیک سیلندر خاموش کننده
  • نگهداری و شارژ منظم خاموش کننده
  • ارائه گارانتی مورد تائید سازمان آتش نشانی
  • نصب و راه‌اندازی سیستم اعلام و اطفاء حریق
  • عقد قرارداد با انواع ارگانهای دولتی، خصوصی، کارخانجات، انبارها، مجتمعهای درمانی، اداری، تجاری، مسکونی و آموزشی.
  • شارژ و تست خاموش کننده اطفاء حریق پودر و گاز
  • شارژ و تست خاموش کننده کربن دی اکسید Co2
  • شارژ کپسول های بیورسال
  • شارژ خاموش کننده آب و گاز
  • شارژ کپسول اطفاء حریق بایو فوم
  • شارژ سیلندر اطفاء حریق خودرو

مشاوره و خدمات آتش نشانی,تاسیسات و ایمنی,فروش تجهیزات آتش نشانی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *