مرکز ارائه دهنده ی خدمات شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

شات پلاست شات بلاست تهران

شارژ کپسول های آتش نشانی طبق اصول و استاندارد های خاصی انجام می شود.

کپسول آتش نشانی محفظه ای است که از جنس فولاد تشکیل شده و دارای مقاومت بالایی است و در این محفظه اندازه ای مشخص از خاموش کننده ها قرار می گیرد. در زمان مورد نیاز با استفاده از اهرم می توان مواد داخل کپسول را به بیرون پرتاب کرد. موادی که در زمان شارژ کپسول مورد استفاده قرار می گیرد شامل پودر بی کربنات سدیم ، آب، گاز دی کسید کربن و… می باشد که با توجه به انواع آتش سوزی باید نوعی مناسب را انتخاب کرد.

از انواع رایج شارژ کپسول نوع پودر و گاز است که این کپسول ها شامل بی کربنات پتاسیم می باشند. این پودر در کپسول های آتش نشانی به وسیله ای گاز نیتروژن قرار دارند که در زمان نیاز می توان از آن استفاده کرد و فشار گاز باعث بیرون راندن پودر از محفظه می شود .

خاموش کردن آتش با استفاده از کپسول های آتش نشانی

در زمان وقوع آتش سوزی باید با استفاده از کپسول به درستی آتش را خاموش کرد.

مواد داخل کپسول بر روی حریق قرار می گیرد و مانعی برای رسیدن اکسیژن به آن می شود ، بنابراین آتش خاموش می گردد.

بر روی کپسول ها حروفی نوشته شده که نشان می دهد آن حروف برای چه نوع حریقی مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به آن می توان خرید و یا شارژ کپسول را انجام داد. برای اطلاع از خدمات شارژ کپسول در تهران به سایت خدمات ایمنی شرکت ماهان گستر همگام تهران مراجعه کنید.

بر روی کپسول ها کلاس هایی قرار دارد که شامل

  • کلاس های aبرای خاموش کننده های انواع مواد چوبی و جامد می باشد.
  • کلاس b برای خاموش کننده های مایعات می باشد که مواردی شامل گریس، انواع روغن ها و نفت و… می باشد.
  • کلاس c شامل خاموش کننده هایی می شود که برای خاموش کردن گاز ها به کار می رود.
  • کلاس d برای خاموش کردن آتش سوزی فلزات به کار می رود.
  • کلاس e برای آتش سوزی های ناشی از سوختن وسیله های برقی می باشد.
  • کلاس f برای سوختن چربی ها به کار می رود.

مرکز ارائه دهنده ی خدمات شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

مراکز ارائه دهنده ی خدمات شارژ کپسول ، انواع شارژ کپسول با مواد مختلف را انجام می دهد که مرکزی که شما برای شارژ کپسول انتخاب می کنید بسیار مهم است و باید به آن اهمیت دهید. مرکز شرکت ماهان گستر همگام یکی از مراکز معتبر در کشورمان است که خدمات شارژ کپسول را با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهد.  مرکز خدمات ایمنی شرکت ماهان گستر همگام در تهران در کمترین زمان شارژ کپسول را با هزینه ی بسیار مناسب انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

شرکت ماهان گستر همگام | تهران | جاده خاوران

تهران جاده خاوران، قیامدشت،نرسیده به شهرک انقلاب،۱۰۰ متر بعد از پمپ بنزین دوم جنب کانال آب 

باما در ارتباط باشید

تلفن: 02133500154 |  02133500469  | 09013740116  | 09126081171

حوزه خدمات:

ارائه دهنده برترین خدمات ایمنی، آتش نشانی و آزمایشگاه در تهران فروش تجهیزات اعلام و اطفای حریق، کپسول های آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی، شارژ خاموش کننده آتش نشانی، اعلام حریق، اطفاء حریق،شات پلاست، تست هیدرواستاتیک

کپسول آتش نشانی از جمله تجهیزات ایمنی است که به منظور خاموش کردن آتش در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شود. طراحی کپسول آتش نشانی به شکل استوانه ای است که قسمت بالایی آن دارای دستگیرۀ مهار کننده می باشد که امکان روان سازی محتویات داخل کپسول آتش نشانی را میسر می سازد. چند سال اخیر تجهیز نمودن کلیۀ ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و درمانی و غیره یک الزام است و عدم خرید  کپسول آتش نشانی و تجهیز نمودن مجموعه های مختلف می تواند تخلف محسوب شود. اگر قصد خرید انواع کپسول آتش نشانی استاندارد را دارید، می توانید به مرکز خدمات ایمنی شرکت ماهان گستر همگام در تهران مراجعه نمائید.

فروش انواع کپسول آتش نشانی استاندارد

در حال حاضر خرید و فروش کپسول آتش نشانی به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته می شود چون یکی از تجهیزات ایمنی است که مجموعه های مختلف برای مهار کردن آتش از آن استفاده می نمایند. همانطور که می دانید محتویات داخل مخازن کپسول آتش نشانی از مواد مختلف پر می شود که بتواند عملکرد درست، هنگام وقوع حوادث آتش سوزی داشته باشد.

به عنوان مثال برای خاموش کردن مواد اشتعال زا روغنی، بنزینی، گازوئیل، گاز، مواد شیمیایی و اسیدی و غیره هر کدام از مواد مهارکنندۀ خاصی برای خاموش کردن آتش ناشی از وقوع حادثه استفاده می شود. بنابراین هنگام خرید و شارژ کپسول آتش نشانی باید به تمام این نکات توجه داشته باشید که در صورت نیاز کارایی لازم را داشته باشد. از این رو کپسول آتش نشانی آب و گاز، پودر و گاز، کپسول آتش نشانی CO2، کپسول آتش نشانی هالوژن، کپسول آتش نشانی بیوورسال و … متناسب با مواد اشتعال زای مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شود.

خرید کپسول آتش نشانی در تهران

اگر قصد خرید کپسول آتش نشانی در تهران را دارید، می توانید به مراکز معتبر عرضه کنندۀ کپسول های آتش نشانی مراجعه نمائید و پس از بررسی دقیق می توانید انواع کپسول آتش نشانی استاندارد را با قیمت ارزان خریداری نمائید. توجه داشته باشید که کپسول آتش نشانی دور انداختنی نمی باشد و افراد هنگام منقضی تاریخ اعتبار محتویات داخل کپسول، باید شارژ کپسول آتش نشانی صورت گیرد. همچنین هنگام اتمام محتویات داخل کپسول، باید مجدداً شارژ کپسول صورت گیرد. لذا برای شارژ کپسول آتش نشان باید از متریال استاندارد استفاده گردد که کارایی مفید داشته باشد و بدین وسیله افراد هنگام خرید و استفاده از کپسول های آتش نشانی، باید برچسب روی کپسول را به دقت مطالعه نمائید.

به این ترتیب انواع کپسول آتش نشانی متناسب با محیط های مختلف تولید و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته می شود. لذا متقاضیان خرید کپسول آتش نشانی پس از بررسی نوع مواد اشتعال زای پیرامون خود، باید مناسب ترین نوع کپسول آتش نشانی را با ظرفیت های مختلف خریداری نمایند. قطعاً مشاهده کرده اید که برخی از حوادث آتش سوزی که گسترش یافته اند، به دلیل عدم وجود کپسول آتش نشانی در محل بوده است و بدین وسیله قادر به مهار کردن آتش سوزی نبوده اند و موجب سرایت آتش به قسمت های مختلف شده است. از این رو لازم است که عموم افراد نحوۀ استفاده کردن از کپسول های آتش نشانی را آموزش دیده باشند و در صورت بروز آتش سوزی بتوانند با سرعت عمل بالایی عملیات مهار آتش را با استفاده از کپسول های آتش نشانی انجام دهند.ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *